Luxusné pánske flanelové pyžamá značky GUASCH sú ideálne pre mužov, ktorí chcú byť v teple a pohodlí aj počas studených nocí. Tieto pyžamá sú vyrobené z kvalitného flanelu, ktorý je mäkký a hrejivý.

Pyžamá sú dodávané v darčekovom balení, čo z nich robí perfektný darček. Majú dlhý rukáv a dlhé nohavice, čo poskytuje telu maximálnu ochranu pred chladom.

Flanelové pyžamá sú ideálne aj pre domáce nosenie a sú skvelou voľbou pre mužov, ktorí chcú byť štýloví. Značka GUASCH je známa pre svoju kvalitu a luxusný vzhľad, takže si môžete byť istí, že tieto pyžamá budú nielen teplé, ale aj elegantné, s dlhou životnosťou.

Rýchle info Akcia -20% Darčekový box
Pánske pyžamo RUPERTOPánske pyžamo RUPERTO

Pánske pyžamo RUPERTO

80 € 64 €
Farba Tmavo modrá
Pánske pyžamo RUPERTO s dlhým rukávom a nohavicami zo 100% bavlny je príjemnou voľbou ako pre spánok tak i pre relaxáciu.
Rýchle info Akcia -19% Bestseller Darčekový box
Pánske flanelové pyžamo SAMUELPánske flanelové pyžamo SAMUEL

Pánske flanelové pyžamo SAMUEL

84 € od 68 €
Farba Tmavo sivá
Pánske flanelové pyžamo SAMUEL s dlhým rukávom a nohavicami zo 100% bavlny je príjemnou voľbou ako pre spánok tak i pre relaxáciu.
Rýchle info Bestseller Darčekový box
Pánske pyžamo NATHANPánske pyžamo NATHAN

Pánske pyžamo NATHAN

80 €
Farba Bordo
Na tomto pyžame muži ocenia najmä kvalitný materiál, pohodlie a ľahkú údržbu. Pánske pyžamo s dlhým rukávom NATHAN je zo 100% bavlny.
Rýchle info Akcia -20% Darčekový box
Pánske pyžamo JAVIERPánske pyžamo JAVIER

Pánske pyžamo JAVIER

80 € 64 €
Farba Zelená
Na tomto pyžame muži ocenia najmä kvalitný materiál, pohodlie a ľahkú údržbu. Pánske pyžamo s dlhým rukávom JAVIER je zo 100% bavlny.

Recycled Claim Standard