Soft Cotton je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu froté županov, uterákov a osušiek z mäkkého a kvalitného bavlneného materiálu. Táto značka sa snaží ponúknuť svojim zákazníkom pohodlné, trvanlivé a štýlové produkty, ktoré spĺňajú ich potreby. Soft Cotton sa zameriava na výrobu ekologicky šetrných produktov a snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie. Produkty Soft Cotton sú obľúbené pre svoju pohodlnosť, kvalitu a trvanlivosť.

Značka Soft Cotton, to je záruka harmónie, luxusu a mimoriadnej starostlivosti o Vašu pokožku. Uteráky, osušky, župany a ďalší tovar zaisťujú maximálne pohodlie, vysokú kvalitu a šetrný prístup k Vašej pokožke. Tradícia značky Soft Cotton siaha do roku 1987. Základom sú tkaniny a textúry z tej najlepšej česanej egejskej bavlny. Všetko robíme s presvedčením, že si zaslúžite mimoriadnu starostlivosť, komfort a pohodlie.

SOFT COTTON je registrovaná ochranná známka Francúzskej spoločnosti, ktorá vyrába froté uteráky a župany od roku 1986 vo svojej továrni v juhozápadnej časti Turecka na Egejskom polostrove o rozlohe 53.000 m2 s 1500 zamestnancami, kde sa pestuje tiež Egejská prémiová bavlna. Egejská bavlna je jedna z najluxusnejších bavlnených vlákien pre svoje jedinečné vlastnosti - väčšiu savosť, mäkkosť, prirodzený lesk a dlhšia trvanlivosť vďaka dlhému vláknu.

Vyrábame tu tiež župany pre svetové značky, ako sú Calvin Klein, Kenzo, Ralph Lauren alebo Tommy Hilfiger.

V roku 1986 vstupuje spoločnosť na svetový trh a orientuje sa na export. Teraz vyváža tovar do USA, Kanady, Nemecka, Francúzska, Talianska, Veľkej Británie, Beneluxu, Rakúska, Grécka, Japonska, Švédska, Fínska, Dánska, Nórska, Singapur, Polska, Maďarska, Rumunska, Chorvátska, Slovinska a tiež do České a Slovenské republiky priamym zastúpením spoločností SOFT COTTON s.r.o.

SOFT COTTON výrobky sú vyrábané z česanej priadze z AEGEAN bavlny (Egejská bavlna je známa ako najlepšia vo svojej kategórii). Výrobky sú zafarbené na najmodernejšej certifikovanej linke Oeko-Tex a preto majú výrobky po celú dobu stále rovnakú farbu a mäkkosť ako prvý deň.

Všetky výrobky sú antibakteriálne (certifikované American Microban Produkty Company). Microban antimikrobiálne ochrana zabraňuje rastu baktérií a preto sú výrobky čistejšie a sviežejšie.

SOFT COTTON sa snaží predstaviť výrobky tej najlepšej kvality, najlepší priadze s najatraktívnejšie farbami a štýlmi a to zastúpením pre Českú a Slovenskú republiku.

Továrna Soft CottonTovárna Soft Cotton_2Továrna Soft Cotton_3Továrna Soft Cotton_4

Požiadavky na uteráky, župany alebo osušky bývajú veľmi vysoké. Nielen, že tieto produkty musia byť vzhľadovo atraktívne, ale je tiež nutné, aby boli príjemné na dotyk, pretože sú v priamom kontakte s kožou. Preto je nutné vyberať si pri nákupe len tie produkty, ktoré tieto požiadavky naozaj spĺňajú. A práve také župany, uteráky a osušky ponúkame na e-shope SoftCotton.sk

V ponuke značky Soft Cotton nájdete froté pánske župany, dámske župany i detské luxusné župany. Ponuka je rozšírená aj o bambusové župany a župany z MICRO bavlny. Všetky župany sa pýšia veľmi elegantným vzhľadom a na dotyk príjemným hebkým materiálom, vďaka čomu sú ideálnym darčekom prakticky pre každého. Vyberte si zo širokej škály rozličných farieb i veľkostí a potešte svojich blízkych originálnym a luxusným darom.

Taktiež ponuka s froté uteráky a osuškami je nesmierne široká. Na e-shope ponúkame produkty od popredného výrobcu Soft Cotton a svoj uterák alebo osušku tu určite nájde každý. Pre milovníkov luxusu sú k dispozícii bambusové uteráky a osušky, ktoré si ihneď zamilujete. Kvalitná bavlna, atraktívne ceny či luxusný vzhľad - to sú atribúty, ktoré zdobia uteráky a osušky na portáli SoftCotton.sk

Neoddeliteľnou súčasťou ponuky spoločnosti sú tiež plážové froté osušky. Vďaka ich veľkým rozmerom si na ne môžete ľahnúť aj so svojimi blízkymi a 100% bavlna, z ktorej sú vyrobené, bude medzitým hýčkať všetky Vaše zmysly.

Využiť môžete tiež pravidelné akčné ponuky, v rámci ktoré predávame niektoré luxusné župany, froté uteráky alebo osušky s několikaprocentními zľavami. Zaujímavá je aj možnosť obstarania darčekových sád. Dámske, pánske i detské župany, uteráky a osušky tej najvyššej kvality skrátka nájdete len na portáli SoftCotton.sk

Uložit

Recycled Claim Standard