Vyhlásenie o ochrane osobných údajov (ďalej len vyhlásenie):

Predávajúcim sa na účely tohto vyhlásenia rozumie obchodná spoločnosť SOFT COTTON s.r.o. so sídlom Janáčkova 1089/20a, 702 00 Ostrava, IČO: 28604679, ktorá je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ostrave a touto spoločnosťou prevádzkovaný internetový obchod www.softcotton.cz a www.softcotton.sk

Kupujúcim sa pre účely tohto prehlásenia rozumie zákazník internetového obchodu www.softcotton.cz.

Nákupy na www.softcotton.cz sa nezaobídu bez zdieľanie niektorých osobných dát. Aj my sme zákazníci a ani nám nie je jedno, ako je s našimi osobnými údajmi zaobchádza, a preto ochrane Vašich osobných údajov venujeme maximálnu pozornosť:

1. Predávajúci týmto prehlasuje, že pri nakladaní s osobnými údajmi kupujúceho bude postupovať v súlade so zákonom č 101/2000 Zb., Tj v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

2. Zdrojom osobných údajov je kupujúci. Osobné údaje o kupujúcom sú s jeho preukázateľným súhlasom zhromažďované a spracovávané predávajúcim prostredníctvom zabezpečenej elektronickej databázy a to výhradne za účelom:

* Plnenie zmluvy uzatvorenej medzi predávajúcim a kupujúcim
* Ponúkania obchodu alebo služieb subjektom údajov

Rozsah spravovaných údajov úplne zodpovedá registračnému formuláru a nie sú tu spravované žiadne citlivé údaje.

3. Osobné údaje kupujúceho sa predávajúci zaväzuje chrániť. Tieto údaje nebudú predávajúcim poskytnuté žiadnej tretej osobe s výnimkou tých prípadov, keď je poskytnutie údajov (napr. adresa a telefón) nevyhnutnou podmienkou úspešného doručenia tovaru kupujúcemu (externé prepravné spoločnosti).

4. Vyplnením registračného formulára a jeho odoslaním, resp. vyplnením osobných údajov v rámci internetového obchodu www.softcotton.cz, dáva kupujúci predávajúcemu súhlas k zhromažďovaniu a spracovávanie osobných údajov o kupujúcom na dobu neurčitú. Kupujúci má právo na vymazanie alebo zmenu v štruktúre osobných údajov, a to kedykoľvek o to písomne ​​požiada na info@softcotton.cz.

Predávajúci vždy postupuje v súlade so zákonom č 101/2000 Zb. Všetky údaje, ktoré ste nám odovzdali napr. pri registrácii alebo telefonickom objednaní tovaru, sú archivované tak, aby nemohlo dôjsť k ich zneužitiu a sú používané len na také účely, na ktoré ste nám dali svoj súhlas.

Registračné číslo na Úrad pre ochranu osobných údajov: 00058186/001

Výhody e-shopu Soft Cotton.sk

 • ikona

  Viac ako 20.000 produktov skladom

  Výhradný dovozca značky Soft Cotton a Luisa Moretti pre Českú a Slovenskú republiku.
 • ikona

  Poštovné zadarmo a 204 výdajných miest!

  Pri nákupe nad 99 €, - neplatíte poštovné.
 • ikona

  Express doručenie 24 hodín

  Tovar odosielame ihneď po objednaní z vlastného skladu, doručenie do 2 pracovných dní.
 • ikona

  Špičková kvalita s certifikátmi

  OEKO-TEX Standard 100, GLOBAL ORGANIC, MICROBAN antimicrobial, CONFIDENCE in textile, TSE kvalita.
 • ikona

  Kamenná predajňa a certifikovaný e-shop

  Overené zákazníkmi HEUREKA, člen asociácie APEK.
 • ikona

  30 dní predĺžená záruka vrátenia tovaru

  Do 30 dní môžete tovar BEZ REČÍ vrátiť alebo vymeniť.
Hore