Garancia výmeny nevhodného darčeka až do 10. 1. 2024

Exkluzívne luxusné pyžamá pre páry španielskej značky GUASCH sú šité s láskou a starostlivosťou, aby váš nočný odpočinok bol čo najpríjemnejší. Každý kúsok je vytvorený s dôrazom na detail a je vyrobený z najlepších materiálov, ktoré dodávajú pyžamom jedinečný a elegantný vzhľad.

Pyžamá pre páry sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy pohodlia a štýlu. Sú starostlivo zladené farbou a vzorom do jednotného dizajnu a zabalené do elegantného darčekového balenia, ktoré robí z pyžám skvelý darček pre vašu partnerku alebo partnera.

Nenechajte si ujsť príležitosť zažiť si spoločné chvíle v pyžamoch pre páry. Objednajte si teraz a doprajte sebe a svojmu partnerovi nielen kvalitný spánok, ale aj luxusný zážitok, ktorý si zaslúžite.

Rýchle info Novinka Darčekový box
Dámske  pyžamo EMILIADámske  pyžamo EMILIA

Dámske pyžamo EMILIA

80 €
Farba Bordo
Nežný, romantický štýl dámskeho pyžamá EMILIA poteší všetky slečny a ženy, ktoré chcú vyzerať za všetkých okolností elegantne, a pritom…
Rýchle info Novinka Bestseller Darčekový box
Dámske flanelové pyžamo GEMADámske flanelové pyžamo GEMA

Dámske flanelové pyžamo GEMA

80 €
Farba Tmavo modrá
Nestarnúci, decentný vzor v podobe kocky zdobí dámske pyžamo GEMA značky GUASCH, ktoré je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny o gramáži 120 g …
Rýchle info Bestseller Darčekový box
Pánske pyžamo NATHANPánske pyžamo NATHAN

Pánske pyžamo NATHAN

80 €
Farba Bordo
Na tomto pyžame muži ocenia najmä kvalitný materiál, pohodlie a ľahkú údržbu. Pánske pyžamo s dlhým rukávom NATHAN je zo 100% bavlny.

Recycled Claim Standard