Neviete, či objednávate ten správny tovar?

U nás nič neriskujete! Do 14-tich dní môžete tovar vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu a my Vám vrátime peniaze.
 
Buďme k sebe úprimní - tovar, ktorý vraciate, musí byť zabalený v kartónovej krabici z dôvodu možného poškodenia prepravcom, musí byť nenosený, v pôvodnom nepoškodenom obalu a s visačkou. Nepolepujte dárkouvou krabicu lepiacou páskou, nepíšte na nu a ani ju nijako inak neznehodnocujte. Ide o súčasť tovaru a vy predsa tiež nechcete dostať svoj tovar v zničenom obale :)
Pri nesplnení podmienok si vyhradzujeme právo odpočítať náhradu škody z vrátenej čiastky.
 
V prípade, že tovar vrátite v inom stave, vyhradzujeme si právo na strhnutie vracané sumy o náklady vynaložené na uvedenie tovaru do pôvodného stavu.
 
Lehota na odstúpenie od zmluvy trvá 14 dní, a začína plynúť nasledujúci deň po prevzatí tovaru spotrebiteľom. Odstúpenie od zmluvy po uplynutí zákonnej 14 dňovej lehoty nie je možné.
 

Ako postupovať?

VRÁTENIE TOVARU POŠTOU / KURÝROM

  • Odstúpenie od zmluvy a tovar zasielajte výhradne na adresu nižšie, najneskôr 14. deň od prevzatia tovaru. Informáciu o odstúpení od zmluvy je tiež možné zaslať emailom na info@softcotton.cz.
  • Vrátený tovar dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.
  • Vo Vašom záujme odporúčame zaslanie tovaru doporučene, aby bolo možné preukázať odoslanie tovaru v prípade straty zásielky. Ponechajte si podací lístok do tej doby, než vám od nás príde potvrdenie, že sme balík prijali.
  • Keď tovar vraciate, uveďte tovar pokiaľ možno do pôvodného stavu, predídete tým možnému zníženiu vrátenej sumy o náklady vynaložené na uvedenie tovaru do pôvodného stavu.
  • Vyplňte formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý Vám prišiel do e-mailu spolu s potvrdením objednávky.
  • Nepoužitý tovar v pôvodnom stave s originálnymi obalmi a všetkými visačkami nám pošlite späť na adresu:
 
SOFT COTTON s.r.o.
Frýdecká 770/291
719 00 Ostrava
Česká republika
 
Peniaze za tovar vám zašleme na bankový účet najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru. Náklady na vrátenie tovaru sú na strane kupujúceho. Vrátenie peňazí poštovou poukážkou nie je možné. V prípade online platby prostredníctvom platobnej brány PayU / PayPal je vrátenie financií realizované rovnakým spôsobom, akým bola objednávka uhradená.
 

HĽADÁTE INÚ VEĽKOSŤ ALEBO CHCETE TOVAR VYMENIŤ?

Ak si prajete inú veľkosť či farbu alebo tovar vymeniť za iný, nie je nič jednoduchšie ako si vytvoriť na www.SoftCotton.sk novú objednávku. V prípade, že tovar s požadovanými parametrami na eshope nenájdete, nemáme ho už bohužiaľ k dispozícii.
 
TIP: Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvoma veľkosťami, neváhajte a objednajte si na skúšku pokojne obe dve. Tú, ktorá vám nebude, môžete do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť (pozri vyššie).

Recycled Claim Standard