❗Zľava 10 % na všetko s kódom SUMMER10

Bambusové sady uterákov

Vysoko kvalitné uteráky nielen krásne doplnia estetickú stránku kúpeľne, ale tiež zaistia pohodlie pre pokožku. Kvalitné uteráky sú perfektným darčekom pre každého, kto si začína vytvárať výbavičku, napríklad pre mladý manželský pár alebo niekoho, kto si práve kúpil nový byt. Dobré uteráky sú síce nemalým nákladom, ale mali by byť v každej domácnosti. Nielen na využitie hostí, ale predovšetkým pre jej obyvateľov.

Sú nádychom luxusu, ktorý zaisťuje pohodlie a hygienu po každodennom sprchovaní, kúpaní alebo umývaní rúk. Vysoko kvalitné uteráky sú vyrábané predovšetkým z prírodných materiálov ako je bavlna alebo bambusové vlákno. Ideálne je, keď sú vyrobené zo zmesi týchto materiálov, pretože spájajú priaznivé vlastnosti oboch materiálov.

Vlastnosti prírodných materiálov

Uteráky z bavlnených vlákien s prímesou tých bambusových, sú skvelou voľbou a dobrou alternatívou k tým jednozložkovým. Majú jedinečné výhody bavlny aj bambusu. Vďaka bambusu sú veľmi ľahké, odolné a veľmi savé. Bambusové uteráky oveľa lepšie a rýchlejšie sajú vodu a rýchlo schnú. Vďaka tomu sú bez nepríjemného zápachu vlhkosti.

Tento typ uterákov má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Sú dobrým riešením pre ľudí s citlivou pokožkou, náchylné na alergie aj pre deti, vrátane novorodencov. Bambusové uteráky nespôsobujú podráždenie pokožky ani alergiu, preto sú veľmi bezpečné a univerzálne.

Využijete ich aj po prevádzkovaní vodných športov, pretože rýchlo schnú a sú na to ako stvorené. Oplatí sa kúpiť celú sadu naraz, pretože bude nielen dobre vyzerať, ale aj výrazne uľahčí udržiavanie hygieny.

Kde kúpiť perfektnú bambusovú sadu uterákov?

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celým radom našich produktov. Náš web ponúka bambusové a bavlnené uteráky v rôznych farbách a veľkostiach. Vyznačujeme sa nielen vysokou kvalitou a kvalitou materiálov, z ktorých sú uteráky vyrobené, ale taktiež ponúkame mnoho designov a celú škálu farieb.

Vďaka tomu nebude problém doplniť uteráky a osušky do farby dokonale ladiace s dekórom Vašej kúpeľne. Máme tiež mnoho typov sád - tie s niekoľkými rôznymi veľkosťami, rovnakou veľkosťou alebo v iných kombináciách. Vďaka tomu máte slobodu výberu v závislosti od vašich individuálnych potrieb. Okrem toho v našom sortimente nájdete ďalšie produkty z prírodných materiálov ako sú pyžamá, župany, obliečky, ale aj ďalšie doplnky do kúpeľne či spálne, ktoré vám umožnia odpočívať v luxuse.

Výberom našich produktov máte záruku dokonalého spracovania a balenia. Na zvláštne prianie naše produkty balíme darčekovo, takže si môžete objednať hotový darček na svadbu, kolaudáciu alebo ako výbavičku pre novorodeniatko.