Zľava 20% na PYŽAMÁ a NOČNÉ KOŠIEĽKY s kódom: 20PYZAMA 💣

Bambusové uteráky

Dobrý uterák nie je len ozdobou kúpeľne, ale tiež poskytuje pohodlie pre vašu pokožku. Uteráky sa často dávajú ako svadobný dar, a to nielen preto, že ak sú kvalitné, vyzerajú nielen krásne, ale aj dodávajú každodennému životu nádych luxusu. Preto je najlepšie, ak sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je bavlna alebo bambusové vlákno. Tieto materiály, ktoré sú príjemné na dotyk, vám umožní oddýchnuť si po kúpeli alebo sprche a zahalí vašu pokožku svojim teplom a mäkkosťou.

Vlastnosti bambusových uterákov

Bambusové uteráky sú skvelou alternatívou k tradičným froté bavlnám alebo mikrovláknam. Tieto uteráky majú vďaka pridanie bambusového vlákna, ktoré je veľmi ľahké, odolné a savé, jedinečné vlastnosti. Na základe nich oveľa lepšie absorbujú vodu a navyše veľmi rýchlo schnú. Nesmierne dôležité je tiež to, že neobsahujú nepríjemné pachy.

Uteráky s prídavkom bambusového vlákna sú antibakteriálne, protiplesňové a nespôsobujú podráždenie ani alergie, takže sú ideálne pre osoby s citlivou pokožkou alebo trpiace na kožné ekzémy. Vďaka svojej ľahkej váhe sú ideálne pre cestovanie a tiež pri športe, ako je plávanie. Sada bambusových uterákov je skvelým riešením, pretože vďaka nej bude mať každý člen domácnosti vlastný uterák, ktorý možno farebne zladiť s dekorom kúpeľne.

Kde kúpiť bambusové uteráky?

Pozývame vás, aby ste si prezreli ponuku na našom webe, kde sú k dispozícii rôzne druhy uterákov s prídavkom bambusu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a stupňom materiálov, z ktorých sa uteráky vyrábajú. V našej ponuke máme k dispozícii aj širokú škálu farieb a veľkostí. Všetky uteráky vo vybranej farbe môžete ľahko doplniť. Môžete si vybrať ako väčší rozmer, tak menšiu na ruky, tvár či vlasy a alebo tiež osušky. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší, pretože okrem širokého výberu bambusových uterákov predávame tiež pyžamá, župany, obliečky a ďalšie potreby, vďaka ktorým sa budete cítiť luxusne a pohodlne.

Dokonalé spracovanie a vysoká kvalita materiálov, z ktorých sú výrobky vyrobené, sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Ich dôvera v nás sa vyplatila, o čom svedčí stovky spokojných zákazníkov, ktorí si u nás objednali uteráky, pyžamá a ďalšie produkty. Tieto produkty, ponúkané našim obchodom, môžu byť navyše skvelým nápadom na praktický darček pre rôzne príležitosti, či už sa jedná o svadbu, narodeniny, kolaudačné párty alebo výbavu pre budúceho študenta.