Zľava 20% na PYŽAMÁ a NOČNÉ KOŠIEĽKY s kódom: 20PYZAMA 💣

Chystáte sa na pyžamovú párty? – pripravte sa

V mnohých amerických filmoch a seriáloch môžeme vidieť tradíciu pyžamovej párty, ktorá sa čoraz častejšie objavuje aj u nás. Popravde, aj v Amerike záleží na aktuálnej situácii, od ktorej sa odvíja, ako veľmi je táto forma nočného stretávania priateľov obľúbená. Každopádne sa dá povedať, že pyžamové párty sú dlhodobo veľmi obľúbeným a sofistikovaným spôsobom budovania priateľstva.

U koho je pyžamová párty obľúbená?

Pyžamové večierky sú obľúbené najmä medzi deťmi, tínedžermi a dámami. Ako sme už kedysi mohli vidieť v kreslenom seriáli Flintstoneovi, muži už od praveku budujú priateľstvo iným spôsobom (napr. športové podujatia – futbal, hokej a krčma). 😊

Možno práve preto je jednou z najdôležitejších otázok pri účasti na pyžamových párty výber správneho oblečenia na spanie (nočné košele alebo, zostaňme verní názvu večierku, pyžamo).

Pravidlá pyžamovej párty

Pyžamové párty sa väčšinou organizujú večer, v noci. Vo väčšine prípadov zohráva najdôležitejšiu úlohu pri vytváraní pravidiel pre párty hostiteľ, ktorý určuje počet účastníkov, časový rámec a ďalšie pravidlá večera.

Ani samotnému hostiteľovi vôbec nevadí, že aj keď je hlavným cieľom prespania u niekoho iného, ​​mnohokrát sa účastníci kvôli nedostatku spánku v noci radšej vrátia do svojich domovov. Pokiaľ sa zameriame na nosené oblečenie, môže nám pyžamová párty v niektorých bodoch pripomínať akýsi maškarný ples a pyžamo – maškarný kostým.

Výber správneho oblečenia

Ako sme už spomínali, výber správneho outfitu je obzvlášť dôležitý, pretože v takom intímnom prostredí a situácii prezradí druh pyžama či nočnej košele, ktoré si vyberieme, o našej osobnosti viac ako bežné denné oblečenie, ktoré si obliekame von alebo do práce. Vlastne aj nočné košele alebo vzrušujúci dámsky župan môžu byť na takejto akcii dôležité.

Ak sme pozvaní na pyžamovú párty, určite by sme sa mali vopred informovať o aktuálnych módnych trendoch v oblasti oblečenia na spanie.

Máme zvoliť pevné dámske pyžamo alebo žiarivú nočnú košeľu? Nočná košieľka so vzrušujúcim vzorom, alebo elegantnejší jednofarebný dámsky komplet pyžamá? To je asi primárne dané našou osobnosťou a tým, čo o sebe chceme danému okruhu hostí oznámiť. Na teambuildingovú neformálnu pyžamovú párty v práci sa zjavne oplatí zvoliť iný outfit, než keď máme pyžamovú párty s kamarátmi z detstva, s ktorými sme sa už zúčastnili na týchto akciách počas štúdií.