Hľadáte originálny darček pre ženy k MDŽ?   💛   Zľavový kód -10% na dámske pyžamá a nočné košieľky:  2024MDZ

Spánok určuje celý náš deň. Ak sme sa dobre vyspali, je oveľa väčšia šanca, že náš deň bude pokojný a celkovo úspešný. To, v čom spíme, má veľký vplyv na naše pohodlie a sny. Oplatí sa vybrať pyžamo alebo nočnú košeľu z najlepších, priedušných materiálov a v takom strihu, ktorý nás neobmedzuje v pohybe a umožňuje nám spať v akejkoľvek obľúbenej polohe. Nočná košieľka s županom je našou ponukou pre dámy, ktoré rady pohodlne spí, ale zároveň radi vyzerajú bezchybne aj v súkromí svojho domova.

Košieľka s županom - výhody

Ženy sa často delia na tie, ktoré majú rady tradičné pyžamo, teda tričko + kraťasy alebo nohavice, a ženy, ktoré si nevedia predstaviť spať v ničom inom ako v nočných košieľkach. Ako ukazujú všetky štúdie o zdravom spánku žien, nočné košele sa zdajú byť najvhodnejšie pre ich kvalitný spánok. Skutočnosť, že sú odporúčané, vyplýva predovšetkým z ich pohodlia. Košieľky neobmedzujú pohyby tela a umožňujú nám tak zaujať akúkoľvek polohu, čo má veľký význam pre to, ako dobre spíme. Vďaka tomu, že sú zvyčajne veľmi tenké, nijako nebráni nášmu telu a pokožke dýchať.

Tiež muži rozhodne uprednostňujú u svojich partneriek košieľky pred tradičným pyžamom. Je to preto, že nočné košieľky perfektne zdôrazňujú prednosti ženskej postavy a dámy v nich vyzerajú žensky aj ráno, hneď po prebudení. Keď spíte v dobre ušité nočné košeľi, môžete sa vždy cítiť sexy a večer aj ráno sa pozerať do zrkadla s úsmevom. Nočné košele sú teda veľmi vhodným oblečením na spanie. Ponúkame je tiež v súprave s županom ako sadu. Dámsky župan sa perfektne hodí najmä v jesennom alebo zimnom chladnom počasí, keď sa chceme zahaliť niečím teplým a príjemným nielen pred spaním, ale tiež napríklad ráno pri raňajkách.

Župan je dokonalým doplnkom nášho pyžama. Vďaka tomu, že sa jedná o hebkú a hrejivú pokrývku tela, si môžeme dovoliť lenivá rána v nočnej košeli alebo pyžame, ktorá si tak môžeme ešte predĺžiť. Ideálny víkend? Prebudenie, oblečenie županu, uvarenie rannej kávy, prečítanie novín či leňošenie pri televízore a s nimi spojené pohodlné túlanie po dome v nočnej košieľke a župane pokojne až do poludnia.

Prečo bambusové vlákno?

Prírodné materiály, ktoré sa využívajú na odevy a spodnú bielizeň sú dnes tak široko dostupné, že len ťažko niekoho láka kúpiť si oblečenie vyrobené z umelých materiálov. Snažíme sa obliekať čo najpohodlnejšie a toto pohodlie je ovplyvnené nielen štýlom oblečenia, ale aj tým, z čoho je odev vyrobený. Bambusové vlákno je jednou z najpríjemnejších tkanín pre spodnú bielizeň, vrátane nočných košieľ. Je extrémne jemné a má vysoké hypoalergénne vlastnosti.

Bambus sa vyznačuje antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami, preto je tak cenený medzi výrobcami najkvalitnejších textílií. Vedci z Tokijskej univerzity našli v bambusu prísadu zvanú "bamboo kun", ktorá má prirodzené antibakteriálne a bakteriostatické vlastnosti, ktoré rastlinu chráni pred baktériami a plesňami. Materiál veľmi dobre absorbuje vlhkosť a dobre vyrovnáva teplotné rozdiely, čo zaisťuje pohodlie pri jeho nosení. Výhodou tiež je, že má 3-4krát väčšiu savosť ako bavlna.

Recycled Claim Standard