Zaobstarajte svojej láske na Valentína niečo špeciálneho! ❤️  Využite Valentínsku zľavu na všetko!   Zľavový kód -10%: VALENTIN10

Máte veľa veľkých, nadýchaných uterákov, ktoré vás udržia v teple, keď po sprche šliapnete na podlahu so studenými dlaždicami v kúpeľni. Ale nezabudli ste na niečo? Ak chcete aby vám zostal príjemný pocit po tom, čo ste sa usušili? Preto je potrebné sa obliecť, hlavne keď sa potrebujete zahriať.

Luxusný župan môže byť obzvlášť skvelým doplnkom vašej rannej alebo večernej sprchy alebo jednoducho mäkkým kusom oblečenia, do ktorého sa môžete zabaliť nielen počas víkendového odpočinku. Stále si nie ste istí, že si ho musíte kúpiť? Tu je ďalších päť dôvodov, čím by ste sa chceli uistiť, že je vhodné mať župan po ruke.

Top 5 dôvodov, prečo by ste mohli župan potrebovať

1. Čo keď máte v dome hosťami cez noc

Keď máte pripravený župan, môžete sa stretnúť s niekým než dôjdete z kúpeľne do vašej skrine. Župan, ktorý je dostatočne dlhý na to, aby vás zakrýval, je perfektným riešením v dobe keď máte doma príbuzných či iné hostí. Záleží na vašom súkromie. Je vhodné mať pre hostí v dome župan navyše, ktorý môžu tiež použiť počas očakávaného či neočakávaného prespanie.

2. Nebudete potrebovať toľko uterákov.

Ak zvolíte froté bavlnený župan, látka absorbuje vlhkosť a udržuje vás v teple, takže už nie je tak nutné použiť aj uterák, okrem sušenia vlasov. Župan je tiež skvelou alternatívou k uteráka, keď ste zastihli veľký dážď, veľa ste zmokli a potrebujete sa osušiť a zahriať. V našej ponuke máme pre to aj skvelé riešenie župane s kapucňou.

3. Po plávaní vám nemusí byť tak chladno.

Už ste niekedy išli plávať a zabudli na osušku, o ktorú by ste sa osušili? Uteráky nemajú rovnakú schopnosť ako župany, do ktorého sa môžete zabaliť. V županu vám tiež môže byť útulne, keď máte na sebe plavky na bazéne i na pláži.

4. Župany sú ideálne pre dievčenské noc plnú relaxácie a odpočinku.

V noci, keď prídu všetci vaši priatelia, ich môžete hostiť v župane. Bude vám tak príjemne počas pedikúry, tvárových masiek a ideálne s popcornom a filmom.

5. Vyberajte z kvalitných županov na eshopu SoftCotton.sk

Recycled Claim Standard