Zľava 20% na PYŽAMÁ a NOČNÉ KOŠIEĽKY s kódom: 20PYZAMA 💣

Vyspěte sa do ružova v bambusovom pyžame

Kvalitný spánok ovplyvňuje mnoho faktorov.

To, či sa v noci dobre vyspíte a ráno vstanete svieži a oddýchnutí záleží nielen na posteli, matraci, prostredí v spálni a lôžkovinách, ale aj na tom, v čom spíte. Ak spávate v spodnom prádle, vždy dbajte na to, aby bolo voľné, nikde sa nezarezávalo, neškrtilo a hlavne bolo dostatočne vzdušné. Ak však máte radšej spanie v pyžame alebo v nočnej košeli, ako si v tom množstve správne vybrať tie, ktoré nielen podporia váš spánok, ale tiež budú najlepšie pre vaše zdravie?

Krásna aj v noci

Nočné košieľky sú súčasťou šatníka snáď každej ženy a zvyčajne sa jedná o jednu z najpohodlnejších a najpríjemnejších variant nočného oblečenia. Navyše správne zvolená košieľka nielen, že poskytne komfort, ale tiež podčiarkne prirodzenú ženskosť. Ako ale vybrať tú správnu?
Hlavným kritériom je bezpochyby pohodlie. Nočná košieľka vám musí byť pohodlná a príjemná na kožu. Tiež strih hrá svoju úlohu - záleží už len na vás, či chcete krátku ľahku s tenkými ramienkami na horúce letné noci alebo radšej dáte prednosť rukávom. Aj keď košieľka môže dodať sexepíl alebo naopak pôsobiť nevinne a romanticky, nevyberajte len podľa vzhľadu.
Dôležitým bodom pri výbere je materiál, z ktorého je tento kúsok spodnej bielizne vyrobený. Klasikou zostáva bavlna, ktorá má výborné absorpčné vlastnosti, k slovu sa ale dostáva aj čím ďalej populárnejšie prírodné bambusové vlákno, ktoré poteši mimoriadnou mäkkosťou a je výbornou voľbou pre ženy s citlivou pokožkou či alergiami.

Pyžamo

Výber pyžamá nepodceňujte, trávite v ňom totiž každú noc. Správne by ste ani nemali vedieť, že ho máte na sebe. Rovnako ako u nočné košieľky aj u pyžamá je najdôležitejšie pohodlie. Nesmie vás nikde škrtiť, ťahať ani dráždiť vašu pokožku.
Dámske pyžamá sú k dostaniu v rôznych dĺžkach, strihoch, motívoch aj materiáloch, takže si každá žena môže vybrať práve to, ktoré jej padne. Záleží len na vás, či uprednostníte krátky rukáv, tenké ramienka, skrátené nohavice či kraťasky. So správnym pyžamom, ktoré zvýraznia vaše prednosti sa môžete premeniť na dračicu alebo romantickú vílu.
Opäť dbajte na materiál, z ktorého je nočná bielizeň vyrobená. Pyžamo by malo poskytovať komfort, byť vzdušné, príjemné na dotyk, antibakteriálne a v neposlednom rade byť savé, pretože v noci sa každý potí. Zabudnite na syntetické vlákna a radšej investujte do tých prírodných - 100% bambusového vlákna.

Či už teda preferujete nočné košieľky či pyžamo, výber je rozmanitý - kúpte svoj jedinečný kúsok štýlu na SoftCotton.sk a užívajte si ničím nerušený spánok.