Máme si do hotelu přinést vlastní župan?

Túto otázku si pravdepodobne kladie mnoho ľudí pred odchodom na predĺžený víkend do obľúbeného wellness hotela. Rozhodnutie je pravdepodobne urobené na základe pozitívnych a negatívnych skúseností, ktoré doteraz mali. Samozrejme, sú aj takí, ktorí chcú byť v bezpečí a bez váhania si zbalia svoj vlastný, obľúbený župan.

Výhody hotelových županov

Slušný hotel samozrejme poskytne svojim hosťom župany, ale ich dizajn a kvalita sa môže výrazne líšiť. Výhodou použitia hotelových županov je, že ušetríme čas i miesto pri balení. Pri návrate nás potom poteší fakt, že môžeme jeho pranie nechať na niekom inom.

Nevýhody hotelových županov

V mnohých prípadoch hotely nekupujú pre svojich hostí tie najkvalitnejšie župany z dôvodu hospodárnosti. V iných prípadoch je príčinou nevyhovujúcich županov pre hostí nedostatok kompetencie. Najčastejšie sa to prejavuje nesprávnym praním a údržbou froté županov, ktoré sú najbežnejšie. Froté potom často stvrdne v dôsledku neoptimálnej starostlivosti.

Pri hotelových županoch môžu nastať aj problémy s hygienou, pretože chyby môžu vzniknúť aj pri najopatrnejšom postupe prania. Nepriaznivý incident, ako je tento, povzbudí veľa ľudí, aby pri pobyte v hoteli vždy používali svoje vlastné udržiavané, nadýchané župany vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Nakoniec nesmieme zabudnúť na problémy s veľkosťou, ktoré sa vyskytujú pomerne často u pánskych aj dámskych županov. Hoci sa hotely snažia mať stále skladom rôzne veľkosti županov, nie vždy je ich dostatok, a čoskoro si uvedomíte, že ste nedostali svoju optimálnu veľkosť.

Na základe čoho by sme si mali vyberať župan?

Ak sa rozhodneme, že sa chceme vyhnúť vyššie uvedeným rizikám, potom nezostáva nič iné, len si zakúpiť skutočne kvalitné vlastné župany pre každého člena rodiny. Dobrou správou je, že internetový obchod Soft Cotton ponúka iba takéto kúsky. Na jednom mieste si môžete zakúpiť naše vlastné kúsky, ktoré spoľahlivo nahradia hotelové župany pre celú rodinu: nájdete tu dámske, pánske, detské aj unisex župany, s kapucňou aj bez.